АКТ

на проведення досліджень з визначення поширення і структури хірургічної патології в собак за матеріалами клініки ветеринарної медицини при кафедрі хірургії і акушерства факультету ветеринарної медицини ПДАА

Ми, що нижче підписалися, завідувач клініки ветеринарної медицини при кафедрі хірургії і акушерства Слюсар Г.В., доцент кафедри хірургії і акушерства Киричко Б.П., лікар-ординатор Коцюбинська О.О. склали даного акта про те, що в період 2004-2007 календарних років провели моніторинг поширення і структури хірургічної патології в собак за матеріалами журналу для реєстрації хворих тварин (форма № 1-вет), а також лікування гнійних запальних процесів у собак і котів.

Згідно записів в амбулаторному журналі за вказаний період зареєстровано 1026 хворих собак. Із них з хірургічною патологією – 322 тварини. Асептичні й умовно-асептичні запальні процеси виявлялися в 47 випадках. Гнійні запальні процеси – в 70 хірургічно хворих собак. З числа гнійної хірургічної патології зареєстровано з ранами – 34 гол.; абсцесами – 21 гол.; флегмонами – 9 гол.; артритами, остеомієлітами – 6 гол.

Лікування гнійних хірургічних запальних процесів проводили згідно запропонованої нами схеми, що включала місцеве застосування мазі „левоксид” у першу фазу ранового процесу та 1% крем-емульсії ВПК-108 чи 2% альтанової мазі – у другу фазу ранового процесу. Парентерально використовували 1 % розчини сучасних похідних тріазолу – румосол і ВПК-108(трифузол).

Акт складено в трьох примірниках.

Підписи:Трифузол 1%

Трифузол 1%

Трифузол 1%